ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 W dniach 7-9.06.2017r. uczniowie klasy II TMR/TPS uczestniczyli w wycieczce turystyczno-krajoznawczej w Pieniny i do Zakopanego. Przy pięknej, słonecznej pogodzie mogli podziwiać Wysokie Tatry oraz znajdujące się na Podtatrzu Pieniny. W wycieczce udział wzięli: Kamil Józefczyk, Jakub Kenar, Kacper Kielar, Jakub Kijowski, Damian Wilk, Artur Czernatowicz, Kamil Królicki, Jakub Szurlej, Grzegorz Moskal oraz Maciej Pelc z klasy II LO, a wycieczkę zorganizował wychowawca klasy: Tomasz Staroń.  

 W pierwszym dniu po przyjeździe do Krościenka nad Dunajcem udaliśmy się na Trzy Korony, by z wysokości prawie tysiąca metrów podziwiać zalew Czorsztyński, spływające Dunajcem flisackie tratwy, czy znajdujący się po stronie Słowackiej Czerwony Klasztor. Z Trzech Koron skierowaliśmy się na jeden z piękniejszych szczytów Pienin- Sokolicę, wstępując po drodze na Zamkową Górę, gdzie znajduje się figura patronki Pienin – św. Kingi. Po pokonaniu około 14 kilometrów i przepłynięciu Dunajca tratwą wszerz, dotarliśmy do Kluszkowiec na zjeżdżalnię typu Alpin Coaster. Po kilku zjazdach wyruszyliśmy na obiadokolację i nocleg do Zakopanego.
 Następnego dnia przejechaliśmy do Palenicy Białczańskiej, skąd udaliśmy się z przewodnikiem w Dolinę Pięciu Stawów. Trasa była trudna i fragmentami niebezpieczna ale widoki niezapomniane. Po około trzech godzinach osiągnęliśmy cel docierając do Wielkiego, Małego i Przedniego Stawu znajdujących się w Dolinie. Po kilkudziesięciu minutach odpoczynku wyruszyliśmy dalej w górę, by znaleźć się na wysokości 1850 metrów npm.. Przez Świstówkę zeszliśmy do Morskiego Oka, a następnie potrzebowaliśmy dwóch godzin, by dojść do parkingu. Łącznie w siedem godzin pokonaliśmy 22 kilometry.
 Trzeci dzień był bardzo rekreacyjny. Najpierw zwiedzanie Sanktuarium na Krzeptówkach, później czas wolny na Krupówkach, a następnie przejazd do Kątów na dwugodzinny spływ Przełomem Dunajca, podczas którego przepływaliśmy pod szczytami, które zdobyliśmy dwa dni wcześniej. Wróciliśmy do Iwonicza o godz. 19.00.
 Wycieczka była bardzo udana. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie udało się bezpiecznie zrealizować założony program, poznać uroki Pienin i przejść jeden z najtrudniejszych szlaków w Tatrach Wysokich.
 Uczestnicy wycieczki dziękują Dyrekcji Szkoły za wypożyczenie samochodów oraz Radzie Rodziców za dofinansowani przewodnika, co pozwoliło znacznie obniżyć koszt wycieczki.Serdeczne podziękowania kierujemy do naszego niezawodnego kierowcy szkolnego, Pana Mariusza, który sprawił że jazda była bezpieczna.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704279