ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 W dniu 9 maja 2017 roku w Hali Widowiskowo- Sportowej w Krośnie odbyła się VIII już edycja Majówki Misyjnej pod hasłem:,,Idźcie i głoście”. W spotkaniu wzięło udział blisko 1300 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z Krosna i okolic.
 Gościem specjalnym była siostra misjonarka Jolanta Burdak i ojciec Benvidindo Rodrigues z Cabo Verde. Majówka to wspólne zabawy, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce misyjnej, afrykańska szkoła, wystawy, Targ pod Baobabem, fryzury świata, malowanie twarzy i Cukiernia Bambino - to okazja do poznania kultury oraz codziennego życia mieszkańców Wysp Zielonego Przylądka.

 Uczennice z klasy II TŻ naszego Zespołu Szkół w Iwoniczu wraz z Panią Krystyną Kubit przygotowały słodkie ciasteczka, które w kuchni misjonarza zostały zamienione na przysłowiową złotówkę- finansowe wsparcie projektu dla Przedszkola Rosy-Mar. Wolontariuszki z klasy I i II LO zabawiały najmłodszych uczestników majówki, malując ich roześmiane buzie. W ten sposób nasza szkoła „przesłała uśmiech” do wszystkim dzieci z krajów afrykańskich. Szkolne Koło Caritas  

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704317