ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 28 kwietnia 2017 roku w ArtKinie w Krośnie odbył się VI Powiatowy Piknik Artystyczny pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Krośnie. Jego głównym celem było promowanie rodzinnych wartości, dobrych wzorców oraz zdrowego stylu życia.
 Otwarcia pikniku dokonał nasz szkolny zespół „Krakowiak”, wykonując krakowiaka. Występ ten był możliwy dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Teresy Mazurek i Katarzyny Gładysz oraz pasji i zaangażowaniu naszych uczniów.  

 Jednym z punktów imprezy było ogłoszenie wyników konkursu literackiego, organizowanego pod hasłem „Rodzina energią dla Polski” - w ramach Narodowego Dnia Życia. Podsumowania konkursu i ogłoszenia wyników dokonała przewodnicząca jury Pani Jolanta Bajgier, która podkreśliła, że wszyscy, którzy starają się przelać swoje myśli na papier zasługują na wyróżnienie, a słowa podziękowania skierowała również po adresem nauczycieli i opiekunów uczestników konkursu.
 Następnie Wicestarosta Krośnieński Adolf Kasprzyk i Przewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Gładysz uhonorowali stypendiami najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce i sporcie. W grupie stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Anita Sobiecka, Diana Węgrzyn, Paulina Plezia, Gabriela Dyjak, Patrycja Wiernusz, Aleksandra Wiernusz, Wiktoria Płoska, Barbara Szumańska, Joanna Ścibor, Patrycja Domaradzka, Zuzanna Konik, Magdalena Lenart, Mateusz Ziajor, Mateusz Wokurka, Grzegorz Moskal, Michał Szwast, Jerzy Krzanowski, Michał Krzanowski i Sławomir Kwiatkowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 O oprawę muzyczną pikniku zadbali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, w tym przedstawiciele naszej szkoły. Swoimi umiejętnościami tanecznymi w krakowiaku wykazały się uczennice: Paulina Plezia, Joanna Armata, Anita Sobiecka, Karolina Warchoł, Justyna Dubiel, Patrycja Zbiegień, Adrianna Hryćko i Patrycja Stanisławczyk. Ponadto swoje zdolności wokalne zaprezentowała uczennica klasy III TŻiUG Monika Konik, która przepięknie zaśpiewała piosenkę pt: „Color of your life”. Wszystkim uczennicom dziękujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów artystycznych.
 Zainteresowaniem gimnazjalistów cieszyło się również stoisko naszej szkoły, przy którym przedstawiciele młodzieży wraz z nauczycielami prezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. Składamy podziękowania uczniom: Marlenie Farbaniec i Sandrze Kalicie z klasy I LO, Pauli Kulisz i Sylwii Solińskiej z klasy II TŻiUG oraz Karolowi Mercikowi z klasy II TMR/TPS za zaangażowanie i pomoc oraz godną pochwały postawę uczniowską.
 Na zakończenie Pikniku uczniowie mieli okazję obejrzeć film „Power Rangers”.
 Uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z nauczycielami Anną Korbecką i Krystyną Kubit zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników pikniku. Przygotowali oni kruche ciasteczka, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród gimnazjalistów.
 Udział naszej szkoły w pikniku był możliwy dzięki wsparciu Dyrekcji szkoły, pomocy i zaangażowaniu wielu nauczycieli. Wśród nich: Marty Dragan, Teresy Mazurek, Urszuli Haduch, Marii Harłacz, Krystyny Kubit, Marka Rygla oraz Jacka Winiarskiego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie i pomoc.
Opracowała: Maria Harłacz, Urszula Haduch

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704337