ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Hala MOSiR w Krośnie była miejscem rozgrywania zawodów półfinałowych w koszykówce dziewcząt. Zawody odbyły się z udziałem czterech szkół ponadgimnazjalnych wyłonionych z wcześniejszych eliminacji powiatowych i rejonowych: ZSP nr 5 Sanok, ZSO Brzozów, ILO Krosno i ZS Iwonicz. Grano 4x7minut.
 Bardzo udanie zaprezentowała się drużyna naszej szkoły. Dziewczyny pokazały szybką, dynamiczną i skuteczną koszykówkę. W pierwszym meczu turnieju pokonały ZSO Brzozów 32:21.

 Drugi mecz okazał się bardzo dużym wyzwaniem, gdyż drużyna ZSP nr 5 z Sanoka zdecydowania przeważała warunkami fizycznymi. Początek spotkania był wyrównany, wynik oscylował wokół remisu, a rywalki często uciekały się do niesportowych zagrań, faulując bardzo często. Jednak koszykarki z Iwonicza pokazały kolejny raz charakter, chęć zwycięstwa i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Wygrały ten mecz 43:34, awansując tym samym do szczebla finałowego rozgrywek koszykarskich w Licealiadzie.
 Całej drużynie należą się serdeczne gratulacje i podziękowania za wspaniałe wyniki i godne reprezentowanie szkoły, życzymy dalszych sukcesów.
Skład drużyny: Kinga Sobiecka IIILO, Patrycja Wiernusz IIILO, Marta Górniak IIILO, Barbara Szumańska IIILO, Ewelina Turek IIILO, Sylwia Solecka IIILO, Anita Sobiecka IILO, Paulina Czekaj IILO, Aleksandra Wiernusz IITŻ, Patrycja Zbiegień IITŻ. Drużynę do zawodów przygotowywał trener Paweł Kowalski.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708481