ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 23 – osobowa grupa uczniów klasy II i III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod opieką nauczycieli: Marii Harłacz i Krystyny Kubit wzięła udział w Akademickich Dniach Nauki w PWSZ w Krośnie. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat: „Sztuczna inteligencja a energetyka”, wygłoszonego przez prof. nadzw. dr hab. inż. Tadeusza Wszołka oraz wykładu prof. nadzw. dr hab. inż. Włodzimierza Wójcika na temat: „Zagrożenia środowiskowe nanotechnologią”

 Ponadto uczniowie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, mieli możliwość zapoznania się z budową roślin pod mikroskopem. W trakcie zajęć odbyła się II edycja konkursu kulinarnego – Uczniowski MasterChef – „Bomba witaminowa”. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły. Zespół I składał się z uczniów klasy III TŻiUG: Marlena Jaworska, Natalia Stanisz i Tomasz Jaracz, natomiast zespół II tworzyli uczniowie klasy II TŻiUG: Sylwia Solińska, Justyna Dubiel i Paula Kulisz. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem, dużą inwencją twórczą wykonywali oryginalne i zdrowe przekąski z przygotowanych różnorodnych produktów żywnościowych m.in. owoców i warzyw, serów, wędlin, pieczywa itp. Obie drużyny rywalizowały dzielnie z dziewięcioma zespołami z innych szkół i zdobyły wyróżnienia. Serdecznie im gratulujemy.