ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 W dniu 27 marca 2017r. w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w piłce ręcznej chłopców z udziałem czterech najlepszych szkół naszego województwa. W gronie tych szkół znalazła się reprezentacja naszych szczypiornistów, którzy wcześniej przebrnęli przez poszczególne etapy rywalizacji zwyciężając w zawodach powiatowych, rejonowych i półfinałowych.
 W finale wiadomo było, że zespoły z Mielca i z Rzeszowa są poza zasięgiem, gdyż ich zawodnicy na co dzień zawodowo zajmują się piłką ręczną uczestnicząc w rozgrywkach o zasięgu ogólnopolskim.

 Pozostała walka o brązowy medal z wyżej notowaną drużyną Zespołu Szkół Technicznych z Kolbuszowej.  Całe spotkanie było bardzo wyrównane i rozstrzygnęło się dopiero w końcówce. Drużyna z Kolbuszowej popełniła mniej błędów i zwyciężyła 15:12.
 Czwarte miejsce w województwie to kolejny wielki sukces naszych uczniów którzy już po raz szósty w historii szkoły wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. Drużyna liczyła 11 zawodników, z których większość będzie mogła reprezentować szkołę w kolejnym roku szkolnym. Bardzo dobrze wprowadzili się do zespołu nowi zawodnicy: Daniel Niżnik, Artur Czernatowicz, Grzegorz Albrycht i Michał Szwast Bardzo duży postęp zrobił Eryk Szarek, który w trudnych momentach brał ciężar gry na siebie. Trudni do zastąpienia będą uczniowie kończący szkołę: Mateusz Wokurka, Marcin Lenik i Bartek Kasprzycki, którzy stanowili o sile tego zespołu. Cały zespół zasłużył na duże słowa uznania tym bardziej, że nikt nie spodziewał się takiego sukcesu. U chłopaków widać motywację do dalszej pracy. Chcą dalej wygrywać i reprezentować nasz Zespół Szkół w Iwoniczu na parkietach całego województwa. Dziękujemy i gratulujemy.

Skład drużyny:

 • Daniel Niżnik kl. II Z
 • Kamil Królicki kl. II TPS
 • Artur Czernatowicz kl. II TPS
 • Grzegorz Moskal kl. II TPS
 • Mateusz Wokurka kl. III LO
 • Marcin Lenik kl. III LO
 • Eryk Szarek kl. II LO
 • Bartłomiej Kasprzycki kl. III Z
 • Grzegorz Albrycht kl. I Z
 • Michał Szwast kl. I Z
 • Jakub Turek kl. I Z

Opiekę na drużyną sprawował i przygotowywał do zawodów pan Tomasz Staroń

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704331