ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 Piątek, 31 marca, to ostatni dzień międzynarodowego spotkania w Iwoniczu. Zanim jednak nadszedł czas pożegnań, wszyscy goście Zespołu Szkół wyjechali na ostatnią zaplanowaną wycieczkę – tym razem do Parku Etnograficznego w Sanoku. W skansenie poznali bogatą historię i tradycje ludowe naszego regionu, a wspaniała pogoda była jeszcze większą zachętą do spacerów i podziwiania uroków Parku. Po krótkim pobycie w Sanoku goście wyruszyli do Iwonicza, gdzie w Internacie Zespołu Szkół czekali już na nich ich polscy partnerzy wraz z Dyrekcją Szkoły oraz organizatorami ceremonii zakończenia międzynarodowego spotkania.

 W czasie uroczystości zaprezentowane zostały efekty pracy uczestników wizyty. Powstała ekspozycja plakatów ilustrujących dane statystyczne na temat migracji w poszczególnych krajach. Wyświetlone zostały także krótkie filmiki z „mannequinchallenges” nagranymi w czasie wtorkowych zajęć. O oprawę artystyczną uroczystości zadbali uczniowie naszej szkoły: Monika Konik, Kinga Sobiecka, Alina Duszczyńska oraz Krystian Borek, którzy zaprezentowali piosenki zarówno w języku polskim jak i angielskim. Dużo radości wywołał także występ Kingi Sobieckiej, Patrycji Domaradzkiej, Marcina Lenika oraz Mateusza Wokurki, Ich mowa gestów i oryginalne scenki przekazały więcej myśli niż niejedne słowa.
 Na zakończenie spotkania Dyrektor Zespołu szkół w Iwoniczu, Pan Leszek Zajdel wręczył wszystkim gościom certyfikaty uczestnictwa oraz słodkie poczęstunki przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół. Wspólne zdjęcia kończyły pięciodniowe spotkanie.
 Piątkowe popołudnie upłynęło na pakowaniu bagaży i pożegnaniach z nowo poznanymi przyjaciółmi. W sobotę od samego rana poszczególne grupy udawały się w drogę powrotną do swych krajów.
 Mamy głęboką nadzieję, że dziewiąte spotkanie międzynarodowe w Zespole Szkół w Iwoniczu w ramach projektu Erasmus+ na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników oraz ich rodzin. Goście Zespołu Szkół wyjeżdżali zachwyceni, oczarowani Polską, wspaniałymi miejscami które odwiedzili oraz polską gościnnością którą doświadczali na każdym kroku.
 Prowadzące projekt, pani Katarzyna Marosz – Majewska oraz Bożena Zajdel, wyrażają ogromną radość z przebiegu wizyty, wielkiego zaangażowania wszystkich rodzin goszczących oraz wszystkich nauczycieli i całej społeczności szkolnej. Sukces tego spotkania na długo pozostanie w pamięci.
 Przed uczniami Zespołu Szkół w Iwoniczu już tylko ostatnia, dziesiąta wizyta projektowa – w ostatnim tygodniu kwietnia 6 – osobowa grupa wybiera się do Niemiec. Niemniej jednak należy już trzymać kciuki za powodzenie kolejnego projektu – być może już od początku 2018 roku rozpoczną się kolejne wyjazdy z programem Erasmus+. Program ten daje młodzieży możliwość poznawania świata, zdobywania nowych doświadczeń, a fakt, że projekt jest w całości finansowany ze środków Unii Europejskiej jest ogromnym atutem dla jego uczestników.  

Zdjęcia w galerii.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704332