ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
  27 marca 2017r. rozpoczęło się w naszej szkole międzynarodowe spotkanie szkół partnerskich w ramach projektu „YOUropeans on the move – migrants between integration and tradition” realizowanego w ramach programu Erasmus+. Z wizytą do nas przyjechała młodzież wraz z opiekunami z Belgii, Bułgarii, Francji, Grecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch.
 Spotkanie inaugurujące wizytę rozpoczęło się od powitania wszystkich przybyłych gości przez Dyrektora Leszka Zajdla. Staropolskim zwyczajem nasi uczniowie witali swoich rówieśników chlebem i solą.

 Na spotkanie przybyli także przedstawiciele władz samorządowych: Starosta Krośnieński Jan Juszczak, Burmistrz Gminy Iwonicz Zdrój Witold Kocaj oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Iwonicza Zdroju Józef Sowiński. Po powitaniu zagraniczni goście obejrzeli dwa krótkie filmy o Polsce i województwie podkarpackim.
 Grupa szkolnych tancerzy zaprezentowała jeden z polskich tańców narodowych – mazur. Spotkanie uświetnił występ uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie, którzy przygotowali i zaprezentowali utwory polskich kompozytorów, m.in. H. Wieniawskiego, M. K.Ogińskiego. Przy akompaniamencie pani Anny Materniak wystąpili uczniowie: Julia Bęben, Aleksandra Prugar, Michał Rąpała, Szymon Faryj. Kilka ciepłych słów do zagranicznych gości skierował pan Jan Juszczak, zachęcając do poznania i odwiedzenia ważnych i pięknych miejsc naszego regionu.
 Na zakończenie spotkania młodzież została obdarowana upominkami. Kolejnym punktem programu pierwszego dnia była wizyta w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie oraz zwiedzanie Krośnieńskiej Starówki.
 Popołudnie i wieczór młodzież spędziła u goszczących ją rodzin.

Zdjęcia w galerii

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704323