ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
6

 W dniu 19.12.2016r. w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki Licealiady w piłce ręcznej chłopców. W zawodach uczestniczyły dwa najlepsze zespoły rejonu III obejmującego powiaty: Krosno grodzki, krośnieński, jasielski, strzyżowski oraz dwa najlepsze zespoły rejonu IV obejmującego powiaty: sanocki, brzozowski, bieszczadzki oraz leski.

 Stawką zawodów była kwalifikacja do finału wojewódzkiego z udziałem czterech najlepszych szkół województwa podkarpackiego.
 W swoim pierwszym spotkaniu po zaciętym meczu nasza drużyna zwyciężyła drużynę Zespołu Szkół Ekonomicznych z Brzozowa 11:10. Początek spotkania był bardzo obiecujący, po około 10 minutach zespół prowadził 4:1. W tym fragmencie gry świetnie prezentowali się Eryk Szarek oraz Mateusz Wokurka, którzy skutecznie kończyli akcje prowadzone prawą stroną. Później grę zdominował zespół z Brzozowa, który kryciem indywidualnym wyłączył z gry Eryka Szarka i wyszedł na prowadzenie 5:4. Po przerwie znowu do ataku przystąpili nasi zawodnicy, którzy głównie za sprawą skutecznych akcji Marcina Lenika objęli prowadzenie 10:8 i nie oddali go już do końca spotkania.
 W drugim spotkaniu turnieju pomiędzy I LO Krosno a I LO Sanok padł remis 10:10 i było już wiadomo, że do zwycięstwa w całym turnieju wystarczy naszym szczypiornistom remis z I LO z Sanoka.
 Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia drużyny z Sanoka 2:0 . Jednak od tego momentu, rozpoczął się bardzo dobry okres gry naszych chłopców. Świetnie w obronie zagrali: Artur Czernatowicz, Michał Szwast, Eryk Szarek i Grzesiek Albrycht. Skutecznie w bramce interweniował Daniel Niżnik,broniąc także rzuty karne. W ataku swój najlepszy mecz rozegrał Grzegorz Albrycht, wspomagany przez Marcina Lenika , Mateusza Wokurkę i Eryka Szarka -bezbłędnego z linii rzutów karnych .Dobra gra, pozwoliła na wypracowanie sobie trzybramkowej przewagi, którą zespół zaczął jednak trwonić pod koniec spotkania. Na minutę przed końcem był remis 10:10 a przeciwnicy mieli jeszcze 40 sekund, aby rzucić zwycięską bramkę. Jednak ta sztuka się im nie udała i z awansu do finału wojewódzkiego mogli się cieszyć piłkarze ręczni Zespołu Szkół w Iwoniczu.
 Drużyna, mimo osłabienia (brak chorego Bartka Kasprzyckiego najskuteczniejszego zawodnika zespołu) po raz szósty w historii szkoły awansowała do finału wojewódzkiego. Warto dodać, że w roku szkolnym 2016/17 nie przegrali żadnego z ośmiu rozegranych meczów uzyskując 7 zwycięstw i 1 remis.

Awansu do finału wojewódzkiego wywalczyli:

 • Daniel Niżnik II Z
 • Mateusz Wokurka III LO
 • Marcin Lenik III LO
 • Eryk Szarek II LO
 • Artur Czernatowicz II TPS
 • Grzegorz Moskal II TPS
 • Grzegorz Albrycht I Z
 • Michał Szwast I Z
 • Jakub Turek I Z
 • Bartłomiej Kasprzycki III Z

Drużynę przygotowywał i do walki zagrzewał pan Tomasz Staroń. Zawodnikom i opiekunowi gratulujemy walki, awansu i trzymamy kciuki za zawody finałowe.

Wyniki rywalizacji:

 • ZS Iwonicz – ZSE Brzozów 11 : 10
 • I LO Krosno - I LO Sanok 10 : 10
 • ZS Iwonicz - I LO Sanok 10 : 10
 • I LO Krosno - ZSE Brzozów 16 : 15
 • I LO Sanok – ZSE Brzozów 17 : 9 (wynik zaliczony z zawodów rejonowych)
 • ZS Iwonicz - I LO Krosno 10 : 9 (wynik zaliczony z zawodów rejonowych)

Wyniki końcowe:

 • I miejsce - ZS Iwonicz (awans do FW)
 • II miejsce – I LO Sanok (awans do turnieju barażowego)
 • III miejsce – I LO Krosno
 • IV miejsce – ZSE Brzozów

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721005