ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
munduriada

W dniu 15 grudnia 2016 r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów szansą na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji”, który realizowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Na uroczystość zostali zaproszeni: pan wicestarosta Adolf Kasprzyk oraz uczniowie z pobliskiego gimnazjum.

Po powitaniu gości przez pana dyrektora mgr. inż. Leszka Zajdla, koordynator projektu, pani Monika Subik, przestawiła szczegółową prezentację dotyczącą realizacji całego przedsięwzięcia. Przypomnijmy: w ramach projektu 10 uczniów i 5 tegorocznych absolwentów wyjechało do Dublina (Irlandia), na miesięczny staż, który trwał 4 tygodnie. Staże odbyły się w renomowanych hotelach, restauracjach, a także w sieciowych BISTRO. Głównym celem projektu było podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników, podniesienie kompetencji językowych oraz możliwość poznania kultury innego kraju europejskiego.

Następnie Karolina Warchoł oraz Izabela Węgrzyn przybliżyły szanownym gościom jak wyglądał ich pobyt w Dublinie. Opowiedziały jak wyglądała ich praca, jak wyglądał pobyt u goszczącej ich rodziny. Ponadto przybliżyły, jak spędzały czas wolny i jakie ciekawe miejsca w mieście zapadły im w pamięci. Ponadto pochwaliły się w jakich wycieczkach wzdłuż irlandzkiego wybrzeża uczestniczyły.

Punktem kulminacyjnym było wręczenie certyfikatów przez pana wicestarostę Adolfa Kasprzyka oraz pana dyrektora Leszka Zajdla. Każdy z uczestników projektu otrzymał również dokument Europass Mobilność, ceniony przez pracodawców.

Na koniec nastąpiła degustacja potraw, przystawek, ciast i koktajli przyrządzonych przez uczniów naszej Szkoły. Ponadto na stoły trafiła ciepluteńka i smaczna pizza.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704313