ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
munduriada

Zespół Szkół w Iwoniczu był organizatorem powiatowej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się odpowiednio 24 i 29 listopada 2016 roku.

Najpierw do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zgłosiły się trzy szkoły powiatu krośnieńskiego, które rywalizowały systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów.

Doskonale zaprezentowały się uczennice naszej szkoły, które wygrały obydwa spotkania awansując do zawodów rejonowych. Najpierw wygrały z ZSGH Iwonicz Zdrój 3 : 1, a następnie pokonały MZSP Miejsce Piastowe 3:2.

Indywidualnie, najlepszą zawodniczką turnieju okazała się uczennica klasy II LO Paulina Czekaj, która wygrała wszystkie spotkania. Z bardzo dobrej strony pokazała się także druga z naszych reprezentantek Ewelina Michalik uczennica klasy III TŻ.

W rywalizacji chłopców wzięło udział sześć szkół. Grano systemem każdy z każdym w grupach, następnie odbyły się spotkania półfinałowe, a na koniec mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

Nasza drużyna w składzie Marcin Lenik (kl. III LO) i Patryk Wiernusz (kl. I TŻ) zajęła IV miejsce i nie awansowała do kolejnego etapu rywalizacji. Należy jednak podkreślić, że porażki których doznali były nieznaczne i odniesione po zaciętych pojedynkach. Zarówno mecz półfinałowy, jak i ten o trzecie miejsce zakończył się wynikiem 2:3 dla przeciwników.

Wyniki rywalizacji dziewcząt:
ZSGH Iwonicz Zdrój – ZS Iwonicz 1 : 3
MZSP Miejsce Piastowe – ZSGH Iwonicz Zdrój 1 : 3
ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 3 : 2

Wyniki rywalizacji chłopców:
LO Rymanów – ZS Jedlicze 3 : 0
LO Rymanów - MZSP Miejsce Piastowe 2 : 3
ZS Jedlicze - MZSP Miejsce Piastowe 0 : 3
ZSGH Iwonicz Zdrój – ZS Iwonicz 3 : 2
ZSGH Iwonicz Zdrój – LO Dukla 3 : 0
ZS Iwonicz - LO Dukla 3 : 0
MZSP Miejsce Piastowe - ZS Iwonicz 3 : 2 półfinał A
ZSGH Iwonicz Zdrój - LO Rymanów 3 : 1 półfinał B
LO Rymanów - ZS Iwonicz 3 : 2 mecz o III miejsce
ZSGH Iwonicz Zdrój - MZSP Miejsce Piastowe 3 :1 finał

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704314