ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
munduriada

Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców rozgrywana 28 listopada na obiektach MOSiR wKrośnie zakończyła się sukcesem drużyny naszej szkoły.

W zawodach wzięły udział najlepsze szkoły powiatów: jasielskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego, które rywalizowały o prawo startu w półfinale wojewódzkim do którego kwalifikowały się dwa najlepsze zespoły z zaliczeniem wyniku między tymi zespołami.

Awans uzyskała nasi piłkarze ręczni, którzy po bardzo zaciętych meczach wygrali najpierw z drużyną Zespołu Szkół Technicznych Jasło 8:7, a następnie pokonali chłopców I Liceum Ogólnokształcącego z Krosna 10:9.Drugie miejsce premiowane udziałem w zawodach półfinałowych zajęła drużyna z Krosna po zwycięstwie nad zespołem z Jasła 11:10.

W pierwszym spotkaniu z ZST Jasło nasza drużyna przegrywała już 3:0, nie mogąc znaleźć właściwego rytmu gry. Dopiero po około 8 minutach, udało się zdobyć pierwszą ważną bramkę, a następnie trzy kolejne. Do przerwy, dzięki bardzo dobrej grze w obronie utrzymał się wynik 4:3.Po przerwie, gra była nadal bardzo zacięta, a na dwie minuty przed końcem był jeszcze remis 6:6.Końcówka należała już do naszych chłopaków, którzy wypracowali dwubramkową przewagę, której przeciwnik nie zdołał już zniwelować.

W drugim spotkaniu sytuacja się powtórzyła, nasz zespół przegrywał nie tylko na początku spotkania, ale prawie do samego końca, rzucając zwycięską bramkę na minutę przed końcem gry. Warto dodać, że do przerwy było 7:3 dla I LO w Krośnie. Po przerwie, zdecydowana gra w obronie i szybkie kontry doprowadziły najpierw do remisu, a później do jednobramkowego zwycięstwa.

O zwycięstwie naszego zespołu w całym turnieju zdecydowała bardzo dobra gra w obronie oraz szybkie kontry. Zespół pokazał charakter, potrafiąc odrabiać straty w obu spotkaniach.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Bartek Kasprzycki – kapitan zespołu.

W drużynie wystąpili: Daniel Niżnik kl.II Z , Michał Szwast kl. I Z , Grzegorz Albrycht kl. I Z , Bartłomiej Kasprzycki kl.III Z , Artur Czernatowicz kl. II TPS, Eryk Szarek kl. II LO , Marcin Lenik III LO , Mateusz Wokurka kl.III LO , Grzegorz Moskal kl. II TPS , Kamil Królicki kl.II TPS.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708431