ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image15

 W dniu 16 listopada w Dukli odbyły się zawody powiatowe Licealiady w piłce ręcznej chłopców, w której wystąpiły szkoły ponadgimnazjalne powiatu krośnieńskiego walczące o awans do kolejnego etapu rozgrywek-zawodów rejonowych.
Bardzo udanie wystąpili w nich piłkarze ręczni naszego Zespołu Szkół, którzy zwyciężyli we wszystkich rozgrywanych spotkaniach zajmując I miejsce.

 W meczach grupowych pokonali kolejno LO Dukla 7:1 i ZS Jedlicze. W półfinale zwyciężyli MZSP Miejsce Piastowe 9:6, a w finale LO Rymanów 10:3. W każdym spotkaniu kontrolowali przebieg gry utrzymując kilkubramkową przewagę.
 Dobrze rozgrywał Marcin Lenik a skutecznością popisywali się dynamiczny Bartek Kasprzycki oraz skrzydłowi Mateusz Wokurka i Eryk Szarek.
 Świetnie wprowadzili się do gry nowi zawodnicy, którzy grali w drużynie po raz pierwszy. Z meczu na mecz nabierali pewności siebie. W ataku wyróżnili się Grzegorz Albrycht i Michał Szwast, natomiast w obronie pewnie interweniującego Daniela Niżnika wspierali Marcin Michalik i Artur Czernatowicz. Dobrą zmianę dał także Grzegorz Moskal, który występował na skrzydle. Kolejny etap rywalizacji już na początku grudnia. Naszej drużynie życzymy kolejnego sukcesu.

Skład naszej reprezentacji:

1.Daniel Niżnik II Z
2.Marcin Lenik III LO
3.Mateusz Wokurka III LO
4.Bartłomiej Kasprzycki III Z
5.Eryk Szarek II LO
6.Artur Czernatowicz II TPS
7.Marcin Michalik III TPS
8.Michał Szwast I Z
9.Grzegorz Albrycht I Z
10.Grzegorz Moskal II TPS
11.Kamil Królicki II TPS

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708432