ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image14 

 W środę 9 listopada 2016 r. gościliśmy uczestników Wojewódzkich Jesiennych Biegów Przełajowych LZS „Iwonicz 2016”. Zawody zostały przeprowadzone na trasach biegowych przy naszej szkole, a uczestniczyło w nich 83 młodych sportowców woj. podkarpackiego.

W otwarciu zawodów uczestniczyli: prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Rzeszowie Józef Krzywonos, prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS w Krośnie Łukasz Aszklar, dyrektor ZS w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel oraz nauczyciele wychowania fizycznego, działacze UKS „Orlik-Iwonicz”.
 Nasi biegacze zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując wysokie lokaty. W grupie wiekowej 1999-2000 dziewcząt, uczennica klasy I LO Zuzanna Konik wywalczyła III miejsce, natomiast wśród starszych dziewcząt uczennice klasy III LO Patrycja Domaradzka i Barbara Szumańska zajęły kolejno II i III lokatę.
 Wśród chłopców młodszych, Michał Szwast z klasy I Z zdobył II miejsce, natomiast nasi chłopcy z grupy wiekowej 1997-1998 nie mieli sobie równych i zagarnęli całe podium w kolejności : Mateusz Wokurka z III LO – I miejsce, a bracia Jurek i Michał Krzanowscy z klasy III Z zajęli miejsca II i III.
W podsumowaniu drużynowym nasz Zespół zajął I miejsce wyprzedzając ZSGH w Iwoniczu Zdroju i ZS SASR Trzcinicy.
Na uroczystym zakończeniu prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS oraz dyrektor ZS w Iwoniczu wręczyli uczestnikom medale, dyplomy i nagrody.
 W punktacji szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostały wręczone puchary za miejsca I-III.
 Z okazji Jubileuszu 70-lecia LZS w uznaniu zasług w rozwoju sportu i rekreacji w środowisku wiejskim prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS uhonorował dyrektora Leszka Zajdla oraz Teresę Mazurek pamiątkowymi medalami ufundowanymi przez Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie.

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Rocznik 2001- 2003 - dystans: dz. 1000m, chł. 1000m

Dziewczęta: 
1. Pernal Małgorzata GP Lubatowa 
2. Chowaniec Natalia ZSP Jaśliska
3. Patlewicz Gabriela ZSP Jaśliska

Chłopcy:
1. Stanisz Dawid GP Lubatowa
2. Kania Paweł GP Lubatowa
3. Jakubczyk Jakub GP Lubatowa

SZKOŁY PONADGIMNAJALNE

Rocznik 1999- 2000 – dystans: dz. 1000m, chł. 1000m

Dziewczęta:
1. Masłyk Natalia ZSGH Iwonicz Zdr.
2. Czajka Kamila ZS SASR Trzcinica 
3. Konik Zuzanna ZS Iwonicz 
Chłopcy:
1. Kamiński Krystian ZS SASR Trzcinica
2. Szwast Michał ZS Iwonicz 
3. Urbanek Arkadiusz ZS SASR Trzcinica

Rocznik 1997 -1998 – dystans: dz. 1000m, chł. 1500m

Dziewczęta:
1. Pałka Kamola ZS SASR Trzcinica 
2. Domaradzka Patrycja ZS Iwonicz
3. Szumańska Barbara ZS Iwonicz 
Chłopcy:
1. Wokurka Mateusz ZS Iwonicz
2. Krzanowski Jerzy ZS Iwonicz
3. Krzanowski Michał ZS Iwonicz

Wyniki klasyfikacji drużynowej:

Szkoły gimnazjalne:

I MIEJSCE Gimnazjum Publiczne w Lubatowej
II MIEJSCE ZSP w Jaśliskach
III MIEJSCE ZS SASR Trzcinica


Szkoły ponadgimnazjalne:

I MIEJSCE Zespół Szkół w Iwoniczu 
II MIEJSCE ZSGH w Iwoniczu Zdroju 
III MIEJSCE ZS SASR Trzcinica
IV MIEJSCE ZS Jedlicze 
V MIEJSCE LO Kołaczyce
VI MIEJSCE LO Jedlicze

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720389