ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
1

W dniu 03.11.2016r. w Szkole Podstawowej w Iwli odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych.
W zawodach wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, które rywalizowały o dwa miejsca premiowane udziałem w dalszym etapie rozgrywek. 

 Drużyna w składzie: Marcin Lenik kl. III LO, Maciej Staroń kl. III TŻ, Dominik Lewandowski kl. II LO oraz Kinga Sobiecka kl. III LO zajęła II miejsce i awansowała do zawodów rejonowych.
 Najlepiej zaprezentował się Maciej Staroń, który zdobył 4 punkty zwyciężając we wszystkich czterech partiach oraz Dominik Lewandowski, który dwie partie wygrał a dwie zremisował uzyskując 3 punkty. Ważne zwycięstwa odnotowali także Kinga Sobiecka oraz Marcin Lenik.
 Nasi szachiści przegrali tylko nieznacznie z MZSP Miejsce Piastowe, który także uzyskał awans do zawodów rejonowych. Kolejny etap rywalizacji już 18 listopada z udziałem ośmiu najlepszych szkół powiatów: jasielskiego, strzyżowskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego.

Naszej drużynie życzymy udanych zawodów.

Wyniki rywalizacji z udziałem reprezentacji naszej szkoły: 

  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój 2,5 : 1,5
  • ZS Iwonicz – ZS Jedlicze 4 : 0
  • ZS Iwonicz – LO Rymanów 2 : 2
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 1,5 : 2,5

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720391