ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
image01 

 W listopadzie, naszym polskim zwyczajem, pamiętamy o tych, którzy odeszli do wieczności. Wspominamy bliskich, znajomych, poległych za Ojczyznę, bohaterów i zwykłych ludzi. Symboliczne kwiaty, zapalony znicz i cicha modlitwa niech będą świadectwem naszej wiary, że: ”odeszli po to by żyć i tym razem będą żyć wiecznie”.

 Wspomnijmy szczególnie w tym okresie związanych z naszą społecznością: rotmistrza Witolda Pileckiego, kapitana Stanisława Adamczyka, zmarłego przed rokiem dyrektora Zbigniewa Nogę-Krzyżanowskiego, a także wszystkich zmarłych nauczycieli, wychowawców, uczniów i pracowników szkoły. 
 Z tej okazji zapraszamy do udziału we mszy świętej, która zostanie odprawiona za wszystkich naszych zmarłych w dniu 2 listopada 2016 r. o godz. 8.00 w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu.

Klub Historyczny im. AK, Samorząd Uczniowski