ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image22 

 12 Października 2016r odbyło się w naszej szkole Powiatowe Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2015/16. Wyróżniono najlepsze szkoły rywalizujące w zawodach Szkolnego Związku Sportowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. Rywalizujący w ramach Liceliady nasz Zespół ponownie okazał się najlepszy i z ogromną przewagą punktową, wyprzedził ZSGH Iwonicz Zdrój oraz MZSP Miejsce Piastowe.

Puchar wraz z dyplomem i talonem na sprzęt sportowy, naszej reprezentacji wręczył Starosta Krośnieński Pan Jan Juszczak.
Do największych osiągnięć naszych sportowców w minionym roku możemy zaliczyć:

  • Srebrny medal w lidze lekkoatletycznej chłopców,
  • Brązowy medal w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,
  • IV miejsce w piłce ręcznej dziewcząt,
  • V miejsce w piłce ręcznej chłopców,
  • V Miejsce Bartłomieja Kasprzyckiego w indywidualnych biegach przełajowych

Łącznie uczniowie naszej szkoły, zdobyli 470 punktów, co dało 18 miejsce w województwie na 166 sklasyfikowanych szkół.
Sportowe podsumowanie współzawodnictwa, było także okazją do wręczenia dyplomów podziękowania za współpracę ze Szkolnym Związkiem Sportowym dla Starosty Krośnieńskiego Jana Juszczaka, wicestarosty Adolfa Kasprzyka i Grażyny Ostrowskiej z biura kultury, promocji i sportu, które przekazał przewodniczący PSZS Jerzy Janusz.
Uroczystości towarzyszyły występy taneczne, wokalne oraz kabaretowe. Wystąpił między innymi zespół aerobowy z Gimnazjum w Iwoniczu pod kierunkiem Alicji Szczurek, kabaret w wykonaniu Marcina Lenika i Mateusz Wokurki uczniów klasy III LO oraz duet Oliwia Hap –Krystian Borek z klasy III LO.
Naszym sportowcom gratulujemy osiąganych wyników. Wyrażamy także nadzieję że nowy rok szkolny będzie obfitował w wiele sukcesów.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720388