ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image01 

Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół w Iwoniczu uczczono 13 października uroczystą akademią, w której wzięli udział: dyrekcja, grono pedagogiczne oraz cała społeczność uczniowska. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Paulina Plezia i Karol Mercik złożyli w imieniu społeczności uczniowskiej najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom za codzienny trud nauczania i wychowania kolejnych młodych pokoleń.

 Następnie nauczyciele i uczniowie wysłuchali wierszy i piosenek dedykowanych pedagogom. W montażu- słowno muzycznym, za przygotowanie którego odpowiadała pani Urszula Haduch wystąpili : Monika Konik, Barbara Szumańska, Kinga Sobiecka, Magdalena Lenart, Jakub Borys i Krystian Borek.
 Uśmiech na twarzach i gorący aplauz wywołał skecz „Test na pracę” przygotowany i brawurowo przedstawiony przez Marcina Lenika i Mateusza Wokurkę. 
 Na zakończenie Dyrektor Szkoły, p.Leszek Zajdel, podziękował Nauczycielom za miniony rok pracy zawodowej wręczając grupie pedagogów Nagrody Dyrektor. Dziękując za pracę Dyrektor życzył jednocześnie wszystkim dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą , zadowolenia i wzajemnej życzliwości.