ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image09

 12 października 2016r. już po raz kolejny nasza szkoła była organizatorem Powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął montażu słowno-muzycznego przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Urszuli Haduch. Uczniowie w swoim występie w pięknych słowach wyrazili podziw i szacunek dla trudnego zawodu nauczyciela.

 Tradycyjnie podczas spotkania wręczono akty nadania awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego, oraz nagrody Starosty Krośnieńskiego nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.
Z rąk Starosty Krośnieńskiego nagrody otrzymali także pedagodzy z naszego Zespołu: Pan Dyrektor Leszek Zajdel oraz nauczyciele - Pani Joanna Zawistowska i Pan Paweł Kowalski
 W dalszej kolejności wyróżniono uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Krośnieński, którzy w minionym roku szkolnym wykazali się wysokimi wynikami w nauce, sukcesami na olimpiadach, konkursach, turniejach a także zawodach sportowych. Dyplomy wraz z gratulacjami wręczyli: wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego Pan Adolf Kasprzyk i przewodnicy Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Pan Daniel Piwowar.
 Wśród wyróżnionych była także grupa 20 uczniów z naszego zespołu. Stypendia otrzymali: Wojciech Bekier, Jakub Borys, Artur Czernatowicz, Dominika Ganczarska, Anita Gutkowska, Sabina Koczera, Kamil Królicki, Marcin Lenik, Tomasz Moroń, Grzegorz Moskal, Magdalena Niemiec, Daniel Niżnik, Paulina Plezia, Marek Rusyniak, Anita Sobiecka, Sylwia Solińska, Justyna Tokarczyk, Karolina Warchoł, Damian Wilk, Mateusz Wokurka.
 Na zakończenie uroczystości głos zabrał Starosta Krośnieński Pan Jan Juszczak, który złożył życzenia zarówno nauczycielom, wychowawcom jak i uczniom. Podziękował także za zorganizowanie obchodów.
Warto również dodać że w części artystycznej wystąpili uczniowie naszego Zespołu Szkół pod kierunkiem Pani Urszuli Haduch. Byli to: Magdalena Lenart (kl.III LO), Kinga Sobiecka (kl.III LO), Barbara Szumańska (kl.III LO), Monika Konik (kl.III TŻ), Jakub Borys (kl.III LO), Krystian Borek (kl.III LO). Gościnnie wystąpiła także uczennica I LO w Krośnie Oliwia Hap.