ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image20 W dniu 28 września 2016 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej ,,Szóstek’’ Piłkarskich dla gimnazjalistów. Zaproszenie przyjęło osiem szkół gimnazjalnych, które rywalizowały systemem ,,każdy z każdym’’ w dwóch grupach. W grupie A znalazły się gimnazja z Rogów, Iwonicza Zdroju, Odrzykonia oraz Beska. Natomiast w grupie B wystąpili gimnazjaliści z Miejsca Piastowego, Lubatowej, Lubatówki i Iwonicza.

 Zespoły, które w grupach zajęły lokaty 1-2 rywalizowały w meczach półfinałowych i finałowych o miejsca na podium, natomiast pozostałe zespoły o miejsca 5-8.

Turniej wygrali piłkarze z Gimnazjum z Lubatowej, którzy w finale po dogrywce pokonali gimnazjum z Odrzykonia 2:1. W meczu o III miejsce Gimnazjum Besko zwyciężyło po rzutach karnych Gimnazjum z Miejsca Piastowego 4:3 (w normalnym czasie wynik 2:2).
Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca 6 bramek Szymon Michalak z Lubatowej.
Zawody sędziowali: Pan Sylwester Ludwiczak absolwent Zespołu Szkół w Iwoniczu, Eryk Szarek uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo- mundurowym, oraz uczniowie klasy II Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Adrian Śliwa, Krzysztof Cwynar, Patryk Cwenar i Nikodem Wierdak.
Oprócz rywalizacji sportowej zawodnicy mieli okazje zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły oraz ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.
Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel, który podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze właśnie Zespół Szkół w Iwoniczu.

Wyniki rywalizacji:

Grupa A
1.Rogi - Iwonicz 1:1
2.Odrzykoń - Besko 2:0
3.Rogi - Odrzykoń 0:2
4.Iwonicz Zdrój - Besko 1:2
5.Rogi - Besko 0:1
6.Iwonicz Zdrój - Odrzykoń 1:1

Grupa B
1.Miejsce Piastowe - Lubatowa 0:0
2.Lubatówka - Iwonicz 0:1
3.Miejsce Piastowe - Lubatówka 6:0
4.Lubatowa - Iwonicz 12:0
5.Miejsce Piastowe - Iwonicz 2:1
6.Lubatowa - Lubatówka 7:0


Półfinał A
Odrzykoń - Miejsce Piastowe 2:1

Półfinał B
Lubatowa - Besko 1:0

Mecz o 5 miejsce
Iwonicz Zdrój - Iwonicz 3:0

Mecz o 7 miejsce
Rogi - Lubatówka 2:1

Finał
Lubatowa - Odrzykoń 2:1

Mecz o 3 miejsce
Besko - Miejsce Piastowe 2:2 (rzuty karne 4:3)

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708452