ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image06

„Salon Maturzystów” jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, organizowaną już po raz dziesiąty, a przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. 22 września 2016r. wzięli w niej udział uczniowie klas: III LO, IV TŻ/TAK, IV TMR/TPS, którzy wraz z wychowawcami udali się do Rzeszowa. 

Tam, na terenie obiektów Politechniki Rzeszowskiej, mieli okazję poznać ofertę edukacyjną uczelni regionalnych oraz wziąć udział w spotkaniach z wystawcami – przedstawicielami szkół wyższych z całego kraju. Zapoznali się z zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki, warunkami studiowania i perspektywami po ich ukończeniu. Pozwoli im to odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny, wybrać właściwe przedmioty dodatkowe i zmierzyć się z ważnymi życiowymi decyzjami.