ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W czwartek, 14 lipca 2016 r., w Infinity English College odbyły się specjalne zajęcia do studentów oraz naszych uczniów. Była to nietypowa lekcja. Instruktor pokazał jak tańczyć tradycyjny irlandzki taniec.

Prowadząca zajęcia pokazała wersję tańcu przeznaczoną dla solistów. Następnie przedstawiła wersję przeznaczoną dla par. Na początku odważyła się tylko czwórka śmiałków. Później jednak na parkiecie tańczyło już cztery pary.

"Tupanie" i "podskakiwanie" dało wiele radości uczestników. Również tańczące pary bawiły się świetnie.