ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mija połowa stażu w Irlandii. Wspólnie z przedstawicielem Infinity College, postanowiliśmy sprawdzić jak nasi uczniowie radzą sobie w pracy, ponadto rozmawialiśmy z ich pracodawcami.

Odwiedziliśmy Green 19, KC Peaches, One Pico, Pacino's, Maldron Hotel, The Belvedere Hotel oraz Newlands Home and Garden Centre, gdzie nasi uczniowie pracują jako kuchrze lub obsługa sali.

Pracodawcy byli bardzo zadowoleni z naszych uczniów. Cenili punktualność, kulturę osobistą, sumienność, obowiązkowość, czy staranność. Chwalili ich za wzorową pracę podczas godzin szczytu, gdzie pracuje się w dużym tempie i stresie. Za pozytywną cechę wskazywali szybkość przyswajania wiedzy i umiejętności - wystarczyła jedna demonstracja, a później uczniowie samodzielnie wykonywali potrawy.

Podczas rozmowy ze stażystami docierały do nas pozytywne wypowiedzi. Uczniowie mogli podszlifować podstawowe umiejętności, nauczyć się np. filetować ryby, patroszyć królika, kroić szybko warzywa. Ponadto nauczyli się przyrządzać nowe potrawy. Jedną z najważniejszych rzeczy jakie ćwiczyli to było posługiwanie się językiem angielski, czy to w rozmowie z współpracownikami, czy też z klientami. Ponadto nauczyli się wielu branżowych słów i zwrotów.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708445