ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

26 czerwca 2016 r. piętnaście osób z naszej Szkoły wyleciało z krakowskich Balic do Dublina. Po wyczerpującej podróży byliśmy na miejscu ok 1 - 2 lokalnego czasu. Następnego dnia uczniowie mieli trochę czasu dla siebie. Niektórzy wybrali się na zakupy, inny odwiedzali przyszłe miejsca pracy.

O godzinie 3 zebraliśmy się wszyscy pod Infinity College, skąd ruszyliśmy na krótką wycieczkę po okolicy.

Po powrocie kierownik Infinity College, pan Thomas Horgan, powitał wszystkich uczestników tegorocznego stażu. Następnie pani Ewa Kilar opowiedziała o mieście, o bezpieczeństwie pobytu oraz jakie obowiązki będą wykonywać uczniowie. Zdecydowana większość spotkania była prowadzona w języku angielskim. Jednak najważniejsze rzeczy zostały powtórzone również w języku polskim.

Po spotkaniu, część uczniów wybrało się na rozmowy ze swoimi przyszłymi pracodawcami. Natomiast dzisiaj, 28 czerwca, wszyscy uczestnicy stażu wybrali się do swoich miejsc pracy. Część z nich podjęło swoje pierwsze obowiązki, a reszta z nich odbyła rozmowy z kierownikami oraz zapoznali się z miejscem pracy.

 

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708460