ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image03

 Z przyjemnością informujemy społeczność szkolną, że uczeń klasy II LO Mateusz Wokurka zdobył II miejsce w konkursie „Ze szkolnej ławy – moja szkoła, moich rodziców, dziadków” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorami konkursu było Archiwum Państwowe w Rzeszowie oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy w formie wywiadu, wspomnień lub rozmowy przynajmniej dwóch pokoleń na temat codziennego życia w szkole.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10.06.2016 r. w Rzeszowie. Z ramienia organizatorów podsumowania konkursu i uhonorowania laureatów dokonali Jan Basta dyrektor Archiwum Państwowego w Rzeszowie i Katarzyna Kyc z rzeszowskiego oddziału IPN. Jak podkreślali organizatorzy nadesłane na konkurs prace charakteryzowały się wysokim poziomem i nowatorskim podejściem do tematu. 
Konkursową pracę Mateusz przygotowywał pod kierunkiem pani Kseni Buczek.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach!