ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image29 

 Drużyna naszej szkoły zwyciężyła w XX jubileuszowym Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W finale, który odbył się 14.05.2016r na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu wzięło udział 14 trzyosobowych drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne województwa podkarpackiego.  Nasi uczniowie będący mistrzami powiatu krośnieńskiego prowadzili zdecydowanie po części pisemnej turnieju obejmującej testy z: przepisów ruchu drogowego, skrzyżowań i historii polskiej motoryzacji. Nie oddali prowadzenia także po konkurencjach praktycznych: jazdy sprawnościowej motorowerem, jazdy sprawnościowej samochodem z talerzem Stewarta, obsługi technicznej pojazdu oraz przedmedycznej pomocy ofiarom wypadków drogowych. 

 Ponadto w klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Karol Urbański a III miejsce Patryk Zima. W drużynie wystąpił także Robert Zygmunt, który prowadził po części pisemnej lecz pech w konkurencji jazdy motorowerem pozbawił go wysokiej lokaty. Cała trójka uczniów to tegoroczni absolwenci Technikum Pojazdów Samochodowych.
Na podkreślenie zasługuje też fakt, iż w ostatnich pięciu edycjach tego turnieju uczniowie naszej szkoły czterokrotnie okazywali się najlepsi w województwie podkarpackim: w 2012r., 2013r.,2014r.i 2016r. a w 2015r. zajęli II miejsce!!!
 Osiągnięte wspaniałe sukcesy to wynik systematycznej, wytrwałej pracy uczniów oraz pasji i wiedzy ich opiekuna, dyrektora Leszka Zajdla, który od lat przygotowuje uczniów do skutecznej rywalizacji w tym prestiżowym turnieju. To także potwierdzenie dobrej pracy prowadzonej w szkole z uczniami zdolnymi.
 Drużyna za zwycięstwo w klasyfikacji końcowej otrzymała pamiątkowe medale oraz okazały puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego a uczniowie za wyniki indywidualne cenne nagrody rzeczowe.
 Uczniowie naszej szkoły - zwycięzcy finału wojewódzkiego będą reprezentować województwo podkarpackie w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w Nowym Sączu.

  1. Klasyfikacja indywidualna
  2. Klasyfikacja drużynowa