ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image001

 Wszystko ma swój początek i ma swój koniec, a każda chwila znika tak szybko, że nawet gdybyśmy chcieli ją zatrzymać, przemija, zanim zdążymy ją powspominać. 29 kwietnia przekonali się o tym uczniowie klas maturalnych: III LO, IV TŻ oraz IV TPS/TMR, którzy z rąk Dyrekcji Szkoły oraz wychowawców odebrali świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody.

 Ich pobyt w szkole minął jak jedna chwilka. Kończy się prosta droga, którą wspólnie wędrowali, a zaczyna nowy trakt. Ważne, by na nim nie pobłądzić, nie stracić z oczu wyznaczonego celu i strzec niepowtarzalnego skarbu swej młodości – tego życzyli starszym koleżankom i kolegom uczniowie klas przedmaturalnych, którzy zadbali o oprawę artystyczną spotkania i drobne upominki.
 Nie zabrakło także słów podziękowań skierowanych do dyrekcji, wychowawców, całego grona pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły. Absolwenci dziękowali za przekazaną wiedzę, za trud wychowania, za rady jak żyć w dorosłym życiu, za wspólnie spędzone chwile. Były podziękowania, kwiaty i łzy wzruszenia.

„Wystarczy ciepłą iskrę pod sercem zapalić,
By wyrosły w nas ulotne wrażenia – 
Drogowskazy pamięci i najmilsze wspomnienia”