ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image12  6 kwietnia 2016 r. w schronisku PTSM w Dukli odbyła się VI edycja powiatowego konkursu turystyczno-krajoznawczego „POWIAT KROŚNIEŃSKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II TŻiUG Marlena Jaworska i Tomasz Jaracz oraz Damian Wilk z kl. I TMR/TPS.

  Konkurs składał się z 3 części – najpierw uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań, w drugiej części odpowiadali na stawiane im pytania, a w finale lokalizowali miejsca na mapie powiatu krośnieńskiego.

Nasza drużyna zaprezentowała bardzo wysoki poziom. W klasyfikacji indywidualnej najlepsza okazała się i zwyciężyła Marlena, a chłopcy zajęli Tomek V, a Damian VIII miejsce.
 W ostatecznej klasyfikacji drużynowej, suma zdobytych przez naszą trójkę punktów dała naszej szkole I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych.
Za przygotowanie uczniów do konkursu odpowiadała pani Elżbieta Zajdel.