ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
DSC05629  XVIII Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbyły się w środę 6 kwietnia w Domu Ludowym w Szczepańcowej. Wzięli w nich udział uczniowie szkół z terenu Krosna i powiatu krośnieńskiego. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy I Technikum Mechanizacji Rolnictwa Karol Mercik.

 Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Oczekując na wyniki rywalizacji uczestnicy zostali zaproszeni na prezentację sprzętu pożarniczego będącego na wyposażeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepańcowej.
 Po sprawdzeniu testów i wyłonieniu finalistów przystąpiono do drugiego etapu turnieju, który polegał na ustnym odpowiadaniu na pytania komisji.
 W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych Karol zajął wysokie drugie miejsce, ustępując jedynie uczniowi klasy III Liceum Ogólnokształcącego o profilu pożarniczym z Krosna.
 Organizatorem Turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie, przy współpracy Komendy Miejskiej PSP w Krośnie, Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Chorkówce, Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepańcowej oraz fundatorów nagród.

Karolowi gratulujemy wyników. 

Opiekun K.Guzik