ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W środę 22 marca nauczyciele bibliotekarze podsumowali organizowane na szczeblu szkolnym konkursy. Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę na szczeblu powiatowym, zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor Jolantę Bajgier.

Fotografie wykonane przez Dominikę Ganczarską i Aleksandrę Dragan, uczennice klasy I TŻ, oraz Patryka Zimę, ucznia klasy IV TMR/TPS, zostały zgłoszone do udziału w konkursie fotograficznym „Przemysł naftowy w obiektywie” organizowanym przez Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce.

Praca plastyczna Justyny Tokarczyk,uczennicy klasy III TŻ/TAK,została zgłoszona do udziału w eliminacjach powiatowych konkursu „Zapobiegajmy pożarom”, których organizatorem jest Komenda Miejska Straży Pożarnej w Krośnie.

M.B.