ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image04

 6 kwietnia na terenie kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w których wystartowało aż 72 drużyny. Wszystkie biegi odbyły się na dystansie 8x800 m.

 Nasi biegacze, podobnie jak w ubiegłym roku spisali się znakomicie. Po bardzo emocjonującej walce ponownie stanęli na podium tych prestiżowych zawodów. Tym razem było to miejsce III, ale radość większa, gdyż drużyna została uhonorowana Nagrodą Główną zawodów w postaci dwudniowego pobytu treningowego w jednym z ośrodków szkoleniowych PWSZ. Drużyna wraz z opiekunem w maju spędzi weekend w ośrodku mając zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, treningi i odnowę biologiczną.

Reprezentację naszej szkoły stanowili:

  • Hubert Zaniewicz (III LO)
  • Mateusz Wokurka (II LO)
  • Karol Małek (IV TŻiUG)
  • Konrad Kijowski (III TŻiUG)
  • Patryk Jakieła (II Z)
  • Jerzy Krzanowski (II Z)
  • Michał Krzanowski (II Z)
  • Bartłomiej Kasprzycki (II Z)

Drużynę przygotowywał do zawodów i zagrzewał do walki pan Paweł Kowalski. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708453