ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
IMG 0094

 W dniu 5 kwietnia 2016r. z inicjatywy nauczycieli K.Kubit i K.Buczek odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z Posłem na Sejm Janem Warzechą. W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas maturalnych. Poseł przybliżył uczniom funkcjonowanie Parlamentu i komisji parlamentarnych, mówił o roli Sejmu, Trybunału Konstytucyjnego oraz Prezydenta podczas uchwalania ustaw. 

Poseł namawiał młodzież do angażowania się w działalność różnego rodzaju organizacji, fundacji i stowarzyszeń. Mówił o możliwościach jakie stają przed zgromadzonymi na sali uczniami, zachęcał do zakładania działalności gospodarczej.
Uczniowie mieli okazję osobiście porozmawiać z Posłem na Sejm Rzeczypospolitej, a każdy z nich otrzymał pamiątkowy upominek.
Dziękujemy Posłowi za spotkanie z uczniami Zespołu Szkół w Iwoniczu.