ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image01

 Duże emocje i zacięte mecze były udziałem naszych szkolnych drużyn koszykarskich podczas zawodów powiatowych w koszykówce. Zawody odbyły się 8 i 9 lutego br. w Rymanowie.

 Jako pierwsze do rywalizacji stanęły nasze dziewczęta w składzie: Kinga Sobiecka II LO, Patrycja Domaradzka II LO, Marta Górniak II LO, Ewelina Turek II LO, Patrycja Wiernusz II LO, Magdalena Lenart II LO, Aleksandra Wiernusz I TŻ, Anna Filip III LO, Izabela Augustyn I LO, Anita Sobiecka I LO, Paulina Plezia I LO. Nasze dziewczęta nie zostawiły żadnych złudzeń pozostałym ekipom i pewnie wygrały cały turniej. Najwięcej punktów dla naszej ekipy zdobyły Patrycja Wiernusz, Aleksandra Wiernusz, Anita Sobiecka, Kinga Sobiecka.
 Drugiego dnia, na parkiet wyszli chłopcy w składzie: Kamil Kędzior III LO, Wojciech Skwara III LO, Michał Huta III LO, Mateusz Wokurka II LO, Jakub Borys II LO, Karol Małek IV TŻ, Konrad Kijowski III TŻ, Eryk Szarek I LO. Efektowna gra w ataku, doskonała obrona, zaangażowanie i ambicja nie wystarczyły na zajęcie pierwszego miejsca. Nasza drużyna pomimo dobrej gry w ostatnim meczu przegrała pechowo jednym punktem 28 : 27, po dwóch dogrywkach i ostatecznie zajęła drugie miejsce.
Nad obiema drużynami czuwał i zagrzewał do walki pan Paweł Kowalski.
Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721062